Dinsdag 30 januari stopt Fresh-air-va

Dinsdag 30 januari maken de fresh-air leden de laatste vlucht als VA bij IVAO

De club zal blijven voortbestaan, maar dan wel in een geheel andere vorm. De insteek is altijd geweest om leden niet te verplichten een minimaal aantal uren te vliegen. Daarvoor hebben we in Nederland voldoende andere VA’s zoals bijv. de KLM of Transavia. Maar om wekelijks met een leuke groep vrienden een vlucht te maken. Hierbij is ieder lid vrij om mee te vliegen of niet. Maar waarbij ook van tijd tot tijd aan de skills wordt gewerkt (met meestal Rob Overdijk als onze leermeester). Alsmede het organiseren van leuke uitstapjes. Zoals een echte retourvlucht naar Innsbruck, waarbij we de Kitzbüheler Horn hebben beklommen. Of het bezoek met gids aan het museum op de voormalige luchtmachtbasis Soesterberg. En een erg leerzame dag in de full motion sim op Lelystad, compleet met 3 echte instructeurs. Deze koers gaan wij dan ook niet omwille van R&R, opgesteld door de IVAO HQ staf, wijzigen.

Aankomende dinsdag is er een END-VA flight, waarbij we gezamenlijk waardig afscheid nemen van de VA in haar huidige vorm.

 

 
 

Fresh Crew

Fresh Air VA Crew

 

Edwin Reedijk NL,Bergschenhoek
edwin@fresh-air-va.nl 

 

 

favicon

FRR 639

142380

edwin
Advanced flight student

Advanced flight student

 

 

Piet Bijl
NL, Purmerend

piet@fresh-air-va.nl 

 

favicon

FRR 126

ivao108269
piet-bijl

Commercial Pilot

Advanced ATC Trainee

 Peter van de Witte
CEO Fresh-AIR VA

NL,Alkmaar
ceo@fresh-air-va.nl 

favicon

FRR 735

188850

Advanced flight student

Advanced flight student

Center controller

Center controller

 

 

Siep Vis
NL,Schoorl

siep@fresh-air-va.nl 
favicon

FRR 370

ivao

142752

SANYO DIGITAL CAMERA
Senior Private piloot

Senior Private Pilot

advanced ATC Trainee

Advanced ATC Trainee

Mark Verhoef
NL, Rotterdam

mark@fresh-air-va.nl 
favicon

FRR 270

ivao

254997

aircraft_15
Advanced flight student

Advanced flight student

 
Leo van der Klein
NL, Son & Breugel

leo@fresh-air-va.nl 
favicon

FRR 461

ivao

282867

leo
Advanced flight student

Advanced flight student

 
Joris Kniep
NL, Achterveld

joris@fresh-air-va.nl

favicon

FRR 1049

ivao

164772

joris

Advanced flight student
Advanced flight
student

 


ATC applicant

Real PPL pilot on EHLE Vliegclub Flevo

Bas van Leeuwen
NL, Leusden

bas@fresh-air-va.nl 
favicon

FRR 129

ivao

261463

 

Advanced flight student

Advanced flight student

 
Jacky Lotterman
NL, Emmen

jacky@fresh-air-va.nl 
favicon

FRR 688

ivao

419506

jacky2
flight student

Flight student

Aerodrome Controller

 

Jasper Koelewijn
NL, Bodegraven

jasper@fresh-air-va.nl 
favicon

FRR 31

ivao

476498

flight student

Flight student

 
David de Vries
NL, Soest
david44@planet.nll 

favicon

FRR 314

ivao241327

david1
flight student

Flight student


ATC applicant
Real PPL pilot on EHLE Vliegclub Flevo

 

Will Klijn
NL, Nieuwveen
Tbsn51@gmail.com 

favicon

FRR172

ivao110988

will-klijn
senior-private-piloot

Senior-private-piloot

approach-controller

Approach-controller

 

   

 

 

 

 

Zoeken

© 2014 Fresh Air Virtuele Airline Frontier Theme